Tarpmokyklinė viktorina „Aktyvioji matematika“

Šių metų sausio 25 dieną 5a klasės jaunųjų matematikų komanda: A. Kaminskaitė, K. Rušinaitė, G. Aleknavičiūtė, A. Daubarytė ir D. Bartkus dalyvavo tarpmokyklinėje  viktorinoje „Aktyvioji matematika“, kuri vyko Senamiesčio pagrindinėje mokykloje. Mokiniai rungtyniavo atlikdami įvairias matematines užduotis. Pradžioje interaktyvioje lentoje sukūrė savo komandos emblemą. Po to parodydami daugybos lentelės žinias  toje pačioje lentoje gaudė žuvis, drugelius, boružėles arba sraiges  ant kurių buvo užrašytas teisingas atsakymas. Taip pat sprendė logines užduotis, atsakinėjo į matematinius klausimus pagal išsirinktą temą, ieškojo išėjimo iš labirinto, vienas komandos narys vaidino nurodytus žodžius, o ta pati komanda turėjo atspėti kas tai. Už parodytas  puikias žinias komanda gavo padėkos raštą ir kitų smulkių dovanėlių. Smagu buvo ruoštis ir dalyvauti šiame renginyje.

Matematikos mokytoja metodininkė Regina Petraškienė