Muziejus

Kurioj tu vienas
Su savim kalbi
Apie pavasarius, gėlėtas vasaras
Ir rudenio brandos meldi…
                                     D. Jaugienė lietuvių k. mokytoja metodininkė

Mokykla – neatsiejama jauno žmogaus gyvenimo dalis. Ji – žinių šaltinis, antri namai, su kuria kartu išgyvename viską, gėrį ir blogį, džiaugsmą ir skausmą, nusivylimą ir pergalę. Mokyklos istorijos faktai buvo užrašomi ne vienerius metus. Mokyklos istorijos muziejaus eksponatų dėka puoselėjama viltis ir tikėjimas, kad mokyklos tradicijos, sušildytos širdies šiluma plėsis ir klestės, kiekvienam teikdamos pasididžiavimą ir stiprybę. Šio viso darbo iniciatoriais buvo mokytojai ir mokiniai, kurie sukaupė nemažai vertingos medžiagos, kurią paliko mokykloje ateities kartoms. Pirmasis mokyklos  muziejaus įkūrėjas –  istorijos mokytojas L. Tuomenas.
Mokyklos istorijos muziejuje eksponuojama:

• stendai, skirti supažindinti su mokyklos raida;
  • vadovu, pedagogu kolektyvo, geriausiu mokiniu, abiturientu laidu nuotraukos;
  • įvairūs mokyklos  dokumentinė, iliustracinė ir kita medžiaga apie mokyklos istoriją;
  • buvusių ir esamų mokinių kūrybiniai darbai, laimėti prizai ir apdovanojimai;
  • mokyklą aplankiusių svečių dovanos;
  • etnografiniai buities reikmenys.