Olimpiados

Olimpiadų nugalėtojai, prizininkai 2016 – 2017 m. m.

Sveikiname 5-7 klasių mokinius, dalyvavusius edukaciniame konkurse „Olympis 2017 – Pavasario sesija“ ir laimėjus I, II ir III laipsnio diplomus.

Anglų kalbos konkurso laimėtojai

Nr. Mokinys Klasė Laipsnis Mokytoja
1. Kamilė Rušinaitė 5a I Daiva Jasienė
2. Kamilė Mendelytė 5a II Daiva Jasienė
3. Gabija Aleknavičiūtė 5a III Daiva Jasienė
4. Irmantas Kolbergas 6a I Lina Pučkorienė
5. Simas Juška 6b I Lina Pučkorienė
6. Irma Bukauskaitė 7a I Daiva Jasienė
7. Verena Kazragytė 7a II Daiva Jasienė

Lietuvių kalbos konkurso nugalėtojai

Nr. Mokinys Klasė Laipsnis Mokytoja
1. Justas Plikusas 6a II Stefanija Jonauskienė
2. Irmantas Kolbergas 6a II Stefanija Jonauskienė
3. Simas Juška 6b III Stefanija Jonauskienė
4. Brigita Ančerevičiūtė 6a III Stefanija Jonauskienė
5. Irma Bukauskaitė 7a II Laimutė Švažaitė
6. Roberta Kinčinaitė 7a III Laimutė Švažaitė

Matematikos konkurso nugalėtojai

Nr. Mokinys Klasė Laipsnis Mokytoja
1. Rugilė Ubartaitė 5a III Regina Petraškienė
2. Simas Juška 6b I Ona Kesminienė
3. Justas Plikusas 6a III Ona Kesminienė
4. Nedas Garalis 6b III Ona Kesminienė

Biologijos konkurso nugalėtojai

Nr. Mokinys Klasė Laipsnis Mokytoja
1. Irmantas Kolbergas 6a III Laime Liaugminienė
2. Justas Plikusas 6a III Laime Liaugminienė

Sveikiname 5a klasės mokines Moniką Vaičiulytę laimėjus II vietą ir Rugilę Ubartaitę laimėjus III vietą, ir 7a klasės mokinę Gytautę Gerulskytę laimėjus III vietą, Mažeikių rajono 5-7 klasių mokinių dailės olimpiadoje. Mokines ruošė dailės mokytoja Elena Mikulskienė. (2017-04-26)


 

Sveikiname 8b klasės mokinę Gretą Intaitę laimėjusią I vietą Mažeikių rajoninėje 8-9 klasių mokinių informacinių technologijų olimpiadoje. Mokinę ruošė informacinių technologijų mokytoja Jurgita Montrimienė. (2017-04-25)


Sveikiname 8b klasės mokinę Gretą Intaitę laimėjusią III vietą Mažeikių rajoninėje 6-8 klasių mokinių geografijos olimpiadoje „MANO GAUBLYS“. Mokinę ruošė geografijos  mokytoja Simona Lazdauskienė. (2017-03-21)


Sveikiname 8a klasės mokinę Skirmantę Stasiulytę, laimėjusią III vietą Mažeikių rajoninėje technologijų olimpiadoje „Mes – kūrybingi ir išmanūs“. Mokinę ruošė technologijų mokytoja Jurgita Niuniavienė. (2017-03-02)


Sveikiname 5-10 klasių mokinius, dalyvavusius edukaciniame konkurse „Olympis 2016 – Rudens sesija“ ir laimėjus I, II ir III laipsnio diplomus.

Anglų kalbos konkurso laimėtojai

Nr. Mokinys Klasė Laipsnis Mokytoja
1. Kamilė Rušinaitė
5a I Daiva Jasienė
2. Auksė Kaminskaitė
5a III Aksana Rezgyrė
3. Dovilė Jonauskytė
6b II Lina Pučkorienė
4. Simas Juška
6b II Lina Pučkorienė
5. Irmantas Kolbertas
6a III Lina Pučkorienė
6. Irma Bukauskaitė
7a II Daiva Jasienė
7. Skirmantė Stasiulytė
8a II Rita Šukienė
8. Ignas Dapšys
10b     I Santa Juškevičienė

Lietuvių kalbos konkurso nugalėtojai

Nr. Mokinys Klasė Laipsnis Mokytoja
1. Simas Juška
6b II Stefanija Jonauskienė
2. Justas Plikusas
6a II Stefanija Jonauskienė
3. Brigita Ančerevičiūtė
6a III Stefanija Jonauskienė
4. Irma Bukauskaitė
7a II Laimutė Švažaitė
5. Skirmantė Stasiulyrė
8a III Alina Palapienė

Matematikos konkurso nugalėtojai

Nr. Mokinys Klasė Laipsnis Mokytoja
1. Simas Juška
6b III Ona Kesminienė
2. Justas Plikusas
6a III Ona Kesminienė
3. Nedas Garalis
6b III Ona Kesminienė
4. Irma Bukauskaitė
7a III Laima Mazilinienė

Biologijos konkurso nugalėtojai

Nr. Mokinys Klasė Laipsnis Mokytoja
1. Simas Juška
6b II Laime Liaugminienė
2. Justas Plikusas
6a II Laime Liaugminienė
3. Brigita Ančerevičiūtė
6a III Laime Liaugminienė
4. Irma Bukauskaitė
7a II Laime Liaugminienė
5. Skirmantė Stasiulyrė
8a III Laime Liaugminienė

Geografijos konkurso nugalėtojai

Nr. Mokinys Klasė Laipsnis Mokytoja
1. Simas Juška
6b II Laime Liaugminienė

Istorijos konkurso nugalėtojai

Nr. Mokinys Klasė Laipsnis Mokytoja
1. Gabija Aleknavičiūtė
5a II Danguolė Šakinienė
2. Simas Juška
6b III Danguolė Šakinienė

Olimpiadų nugalėtojai, prizininkai 2015 – 2016 m. m.

Sveikiname 8a klasės mokinę Ramintą Krasauskaitę, laimėjusią III vietą Mažeikių rajoninėje 8 klasių mokinių chemijos olimpiadoje. Mokinę ruošė chemijos mokytoja Audronė Čekytė. (2016-05-12)


Sveikiname 5-10 klasių mokinius, dalyvavusius edukaciniame konkurse „Olympis 2016 – Pavasario sesija“ ir laimėjus I, II ir III laipsnio diplomus.

Anglų kalbos konkurso laimėtojai

Nr. Mokinys Klasė Laipsnis Mokytoja
1. Modestas Bernotas 5a II Rasa Lekstutienė
2. Simas Juška 5b III Rasa Lekstutienė
3. Irma Bukauskaitė
6a III Daiva Jasienė
4. Dovilė Jonauskytė 6a III Daiva Jasienė
5. Kamilė Jonauskytė
6a III Daiva Jasienė
6. Gintarė Valantinaitė
8c I Rasa Lekstutienė
7. Ignas Dapšys
9b II Santa Juškevičienė
8. Tomas Jonauskas
9b III Santa Juškevičienė
9. Vilius Gedaminskis
10a II Daiva Jasienė
10. Skirmantė Lukšaitė
10a III Lina Pučkorienė

Lietuvių kalbos konkurso nugalėtojai

Nr. Mokinys Klasė Laipsnis Mokytoja
1. Simas Juška 5b III Stefanija Jonauskienė
2. Brigita Ančerevičiūtė
 5a  III Stefanija Jonauskienė
3. Irma Bukauskaitė
 6a  II Laimutė Švažaitė
4.  Greta Intaitė
 7b  I Alina Palapienė

Matematikos konkurso nugalėtojai

Nr. Mokinys Klasė Laipsnis Mokytojas
1. Simas Juška
5b III Ona Kesminienė

Informacinių technologijų konkurso nugalėtojai

Nr. Mokinys Klasė Laipsnis Mokytojas
1. Modestas Bernotas
5a III Jurgita Montrimienė
2. Brigita Ančerevičiūtė
5a III Jurgita Montrimienė
3. Diana Rimkutė
5a III Jurgita Montrimienė

Istorijos konkurso nugalėtojai

Nr. Mokinys Klasė Laipsnis Mokytojas
1. Simas Juška
5b III Danguolė Šakinienė
2. Irma Bukauskaitė
6a III Danguolė Šakinienė

Sveikiname 7b klasės mokinę Kristiną Rupkutę ir 6a klasės mokinę Kamilę Jonauskytę, laimėjusias I vietą, ir 6a klasės mokines Dovilę Jonauskytę ir Gloriją Andrekutę, laimėjusias III vietą, Mažeikių rajono 5-7 klasių mokinių dailės olimpiadoje „Ten, kur gyvenu“. Mokines ruošė dailės mokytoja Elena Mikulskienė. (201-04-14)


Sveikiname 7klasės mokinę Kristiną Rupkutę, laimėjusią III vietą penktojo šiaurės Lietuvos 5-8 klasių mokinių gamtos mokslų – biologijos olimpiadoje. Mokinę ruošė biologijos mokytoja Alma Jokšienė. (2016-03-18)


Sveikiname 7b klasės mokinę Gretą Intaitę laimėjusią II vietą Mažeikių rajoninėje 6-8 klasių mokinių geografijos olimpiadoje „MANO GAUBLYS“. Mokinę ruošė geografijos  mokytoja Laimė Liaugminienė. (2016-03-18)


Sveikiname 7b klasės mokinę Gretą Intaitę, laimėjusią III vietą Mažeikių rajoninėje 5-8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje. Mokinę ruošė lietuvių kalbos mokytoja Alina Palapienė. (2016-03-18)


Sveikiname 7b klasės mokinę Gretą Intaitę, laimėjusią II vietą Mažeikių rajoninėje 7-10 klasių mokinių istorijos olimpiadoje. Mokinę ruošė istorijos mokytojas Vidmantas Kunsmonas. (2016-03-15)


Sveikiname 5-10 klasių mokinius, dalyvavusius edukaciniame konkurse „Olympis 2015 – Rudens sesija“ ir laimėjus I, II ir III laipsnio diplomus.

Anglų kalbos konkurso laimėtojai

Nr. Mokinys Klasė Laipsnis Mokytoja
1. Simas Juška 5b I Rasa Lekstutienė
2. Dovilė Jonauskytė 5b I Rasa Lekstutienė
3. Ernestas Krikščiūnas 6a II Daiva Jasienė
4. Irma Bukauskaitė 6a III Daiva Jasienė
5. Modesta Paulauskaitė 7a II Rita Šukienė
6. Kristina Rupkutė 7b II Rita Šukienė
7. Rokas Eglinskis 7b II Rasa Lekstutienė
8. Ignas Dapšys 9b I Santa Juškevičienė
9. Emilija Žakytė 9a II Santa Juškevičienė
10. Tomas Jonauskas 9a II Santa Juškevičienė
11. Vilius Gedaminskis 10a II Daiva Jasienė

Lietuvių kalbos konkurso nugalėtojai

Nr. Mokinys Klasė Laipsnis Mokytoja
1. Simas Juška 5b I Stefanija Jonauskienė
2. Modesta Paulauskaitė
 7a  I  Dalia Pranciulienė
3. Skirmantė Stasiulytė
 7a  III  Dalia Pranciulienė
4.  Rokas Eglinskis
 7a  III  Dalia Pranciulienė

Informacinių technologijų konkurso nugalėtojai

Nr. Mokinys Klasė Laipsnis Mokytojas
1. Kristina Rupkutė 7b I Jurgita Montrimienė
2. Modesta Paulauskaitė 7a I Jurgita Montrimienė
3. Tomas Sidabras 7b II Jurgita Montrimienė
4. Skirmantė Stasiulytė 7a III Jurgita Montrimienė

Geografijos konkurso nugalėtojai

Nr. Mokinys Klasė Laipsnis Mokytojas
1. Rokas Eglinskis 7a III Laimė Liaugminienė