Konkursai, viktorinos

Konkursų, viktorinų nugalėtojai, prizininkai 2016 – 2017 m. m.

Gegužės 9-osios – Europos dienos proga Europos Parlamento narys Bronius Ropė inicijavo moksleivių piešinių bei nuotraukų konkursą „Kuriu ateities Europą“. Nuoširdžiai sveikiname Kordeliją Vizgaudytę, 10b klasės mokinę, laimėjusią II vietą.


Sveikiname Henriką Vitkų, 7a klasės mokinį, laimėjusį II vietą, ir Kamilę Rušinaitę, 5a klasės mokinę, laimėjusią III vietą, Mažeikių rajoniniame piešinių  konkurse „Gyvenkime saugiai“. Mokinius ruošė dailės mokytoja Elena Mikulskienė. (2017-05-04)


Sveikiname Eimantą Ostrauską 8b klasės mokinį, laimėjus II vietą rajoninėje kompiuterinės grafikos konkurse „Piešinys Valentinui“. Mokinį ruošė informacinių technologijų mokytoja Jurgita Montrimienė. (2017-02-27)


Sveikiname Kristiną Rupkutę 8b klasės mokinę, tapusią nugalėtoją 7-8 klasių grupėje rajoniniame rusų kalbos dailyraščio konkurse. (2016-11-24)


Konkursų, viktorinų nugalėtojai, prizininkai 2015 – 2016 m. m.

Sveikiname respublikinio moksleivių piešinių  konkurso „Žemės pasakojimai 2016“ nugalėtojus IV-VI ir VII-IX klasių amžiaus grupėje.

Laureatai

  • 5a klasė – Modestas Bernotas
  • 7b klasė – Evaldas Alšauskas
  • 8c klasė – Kamilė Mažonaitė.

Prizininkai

  • 7b klasė – Kristina Rupkutė
  • 7b klasė – Gintarė Šetkutė
  • 7b klasė – Regina Charlapavičiūtė

Mokinius ruošė dailės mokytoja Elena Mikulskienė.


Sveikiname  Kariną Kupliauskytę 7a klasės mokinę, laimėjus I vietą ir Luką Saulevičių 5a klasės mokinį, laimėjus II vietą Mažeikių rajono mokinių piešinių ir plakatų konkurse „Saugi mokykla“. Mokinius ruošė dailės mokytoja Elena Mikulskienė. (2016-05-10)


Sveikiname Ernestą Skeivį 10b klasės mokinį, laimėjus III vietą rajoninėje kompiuterinės grafikos konkurse „Piešinys Valentinui“. Mokinį ruošė informacinių technologijų mokytoja Jurgita Montrimienė.  (2016-03-02)

Darbą galite matyti paspaudus čia >>>


Sveikiname Maiklą Kiazimovą  10a klasės mokinį, respublikos moksleivių kompiuterinių piešinių ir nuotraukų koliažų konkurse „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2015“ 10-12 klasių grupėje kompiuterinių piešinių kategorijoje laimėjus IV vietą. Mokinį ruošė informacinių technologijų mokytoja Jurgita Montrimienė.  (2016-01-11)

Darbą galite matyti paspaudus čia>>>


 

Sveikiname Mildą Baldauskaitę, Akvilę Gabalytę, Nedą Garalį, Nojų Markauską ir Luką Petrauską 5b klasės mokinių komandą laimėjusią III vietą respublikiniame konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“. Komandą konkursui ruošė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vitalija Pocienė ir mokytoja Ona Kesminienė. (2015-11-26)

 


Sveikiname mokinių komandą 8a klasės Eimantą Kesminą ir Tautvydą Kabišaitį, 8b klasės Armandą Budą ir Luką Valantiną, 8klasės Kamilę Reinikovaitę ir Iloną Rogožiną laimėjusiems I vietą rajono 8-ųjų klasių tarpmokykliniame matematikos ir informacinių technologijų  konkurse „Skaičių labirintuose“.