Meninio skaitymo konkursas

Sausio 18 d. mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas. Visi dalyvavę skaitovai puikiai pasirodė skaitydami eilėraščius ar knygų ištraukas. Mokinių pasirinkti tekstai vertė įsiklausyti, įsijausti į žodžių skambesį ir prasmę. Komisijos sprendimu nugalėtojais tapo:

I vieta – 7a klasės mokinė Kamilė Liachovaitė (Vytautas V. Lansbergis „Bulvė generolė“).

II vieta – 7a klasės mokinė Irma Bukauskaitė (Anzelmas Matutis „Kirvukas“).

III vieta – 5a klasės mokinė Gabija Aleknavičiūtė (Anzelmas Matutis „Žvėrelių norai“) ir 9a klasės mokinė Živilė Adomavičiūtė (Bitė Vilimaitė „Anglų kalbos pamokos“).

Visiems konkurso dalyviams buvo įteikti Padėkos raštai. Džiaugiamės mokinių dalyvavimu ir tikimės, kad poetinio žodžio mylėtojų ateityje bus dar daugiau.

Lietuvių kalbos mokytoja Stefanija Jonauskienė