Respublikinės akcijos „Savaitė Be Patyčių“ apibendrinimas gerumo skaitiniuose

Respublikinė akcija „Savaitė Be Patyčių“ jau vyksta devintus metus. Šiais mokslo metais šią savaitę pavadinome „Gerumo misija Lietuvai“. Dėkojame  kiekvienam mokytojui ir mokiniui, kurie visą savaitę  pertraukų metu pasiruošė ir skaitė GERUMO SKAITINIUS. Išgirdome daug gerumo, tolerancijos, draugystės ir  pagarbos skaitinių.

Mokykloje buvo atlikta apklausa. Mokyklos psichologo asistentė Lina Bubelienė kovo mėn. atliko apklausą „Anketa apie patyčias“. Apklausoje dalyvavo 7-8 kl. mokiniai. Apklausos tikslas –paanalizuoti mokinių elgesį, vadinamą tyčiojimusi. Apklausos metu mokiniai turėjo galimybę susimąstyti apie tai, kodėl apskritai netinkamai elgiamasi, kur ir kokiais būdais tai vyksta, jeigu vyksta

Visą savaitę, kiekviena klasė vykdė paskirtas užduotis. Dėkojame visoms klasėms ir jų auklėtojams, kad esate kūrybingi, pateikėte puikias idėjas, nuoširdžiai atlikote savo užduotis. Visos užduotys buvo skirtos Lietuvos šimtmečiui. Padėka ir pagyrimai skrieja 5A klasės mokiniams ir auklėtojai Rasai Lekstutienei, kurie paruošė plakatą savaitės BE PATYČIŲ akcijai „Gerumo misija Lietuvai“; 6A klasės mokiniams bei jų auklėtojai Reginai Petraškienei dekoruojant mokyklos koloną; 7A klasės mokiniams bei jų auklėtojai Onai Kesminienei už pačių paruoštą saugumo planą ir taisykles, kuriuos pristatys klasių valandėlių metu; 8A klasės mokiniams bei jų auklėtojai Jūratei Terasienei, kurie ruošė staigmenas; 9A klasės mokiniams ir jų auklėtojai Laimai Vaičiūnienei, kurie paruošė pašto dėžutę „Aš noriu apie Tave žinoti“; 9B klasės mokiniams ir jų auklėtojai Janinai Pukelienei už socialinę reklamą „Draugaujam“, papuoštus du stendus apie draugystę, 10A klasės mokiniams ir jų auklėtojai Laimutei Krapauskienei už  mini šokį, kurį išvydome oficialiame uždarymo renginyje; 10B klasės mokiniams ir jų auklėtojai Laimai Mazilinienei už atsakingai renkamą muziką ir leidžiamą pertraukų metu oficialią renginio  uždarymo dieną.

Dalinkimės vieni su kitais gerumu ne tik šią savaitę, bet ir kiekvieną dieną. Juk gerą dalinti gerumą ir tuo pačiu gauti atgal.  Lai gerumas spinduliuoja mūsų mokykloje.

6 5a 2 4a 7 3