Šeštokai stovyklavo „Snaigėje 2018“

6a klasės mokiniai Gabija   Aleknavičiūtė, Dovydas Bartkus, Laurynas Bičkus, Rugilė Ubartaitė, Monika Vaičiulytė ir Galijus Vizgaudis savaitgalį buvo išvykę į stovyklą „Snaigė 2018“, kurią organizavo Kretingos rajono Vydmantų gimnazijos bendruomenė.  Mokinius lydėjo mokyklos socialinė pedagogė Audrė Kristinaitytė-Mamedova.

Jaunimo programa „Sniego gniūžtė“, ugdanti paauglio psichologinį atsparumą neigiamam aplinkos poveikiui, atsiskyrė pagal tikslines grupes, todėl jaunesni, t.y. 5-8 klasių mokiniai kviečiami į stovyklą „Snaigė“.

Stovyklos veikloje dalyvavę mokiniai labiausiai žavėjosi stovyklautojų draugiškumu, dėl ko patyrė daug malonių akimirkų. Kelionė nei pirmyn, nei atgal neprailgo, nes sodiečiai vyko kartu su savo bendraamžiais užliekniškiais.

Šeštadienį  113 stovyklautojų rodė savo gebėjimus, kūrybiškumą, dalinosi idėjomis, klausėsi seminarų, tiesiog aktyviai linksminosi, suprasdami, ką reiškia kurti ir būti draugiškoje bei saugioje aplinkoje.