Šv. Mišios už mokyklos mirusius mokytojus, mokinius ir kitus bendruomenės artimuosius

Lapkričio16 d. Mažeikių Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje buvo aukojamos Šv. Mišios už Sodų pagrindinės mokyklos mirusius mokytojus, mokinius ir kitus bendruomenės artimuosius.  Šios Šv. Mišios yra mokyklos tradicinis renginys, kurio idėja yra Vėlinių laikotarpiu prisiminti Anapilin išėjusius mokytojus, mokinius, bendruomenės narius. Šiemet renginys  vyko jau 5 kartą. Šv. Mišias, kuriose dalyvavo mokyklos bendruomenė, aukojo mokyklos mokiniams tikybą dėstantis kunigas Klemensas Jaraminas. Šventojo rašto skaitinius skaitė ir literatūrinę kompoziciją rodė 7, 8, 10 klasių mokiniai, kuriuos paruošė lietuvių kalbos mokytoja Alina Palapienė. Šv. Mišių metu skambėjusias dainas ir giesmes atliko 10b klasės mokinė Patricija Eva Tiškutė,  5-7 klasių mergaičių ansamblis bei dainavo ir vargonavo direktoriaus pavaduotoja Jūratė Terasienė.