Integruota darbų paroda „Žydinti Lietuva“

Prieš ketvirtį amžiaus, 1990 m. kovo 11 dieną, pirmuosiuose laisvuose rinkimuose į Aukščiausiąją Tarybą, kuriai vėliau suteiktas Atkuriamojo Seimo pavadinimas, išrinkti Tautos atstovai priėmė vieną svarbiausių Lietuvos istorijoje sprendimų – atkurti Lietuvos Nepriklausomybę. Lietuva tuomet žengė vieną reikšmingiausią istorinių žingsnių – atkūrė savo Laisvę ir susigrąžino Nepriklausomybę. Visa šalis mini šį reikšmingą įvykį, mokiniai per informacines technologijų pamokas taip pat įprasmino šią svarbią Lietuvai datą. Mokyklos pirmojo aukšto fojė surengta 9 – 10 klasių mokinių integruota darbų paroda „Žydinti Lietuva“, skirta Lietuvos valstybinės atkūrimo dienai paminėti, kurią surengė informacinių technologijų mokytoja Jurgita Montrimienė ir technologijų mokytojos Jurgita Niuniavienė ir Lina Bubelienė.