Sensorinio kambario atidarymas

Trečiadienio popietę Sodų pagrindinė mokykla sulaukė nemažo būrio svečių. Tądien mokykloje buvo atidarytos naujos, modernios patalpos ir erdvės. Renginio pradžioje visiems susirinkusiems koncertą dovanojo Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos mokiniai ir jų mokytojai. Po Mažeikių rajono savivaldybės vicemerės Kristinos Juškevičienės sveikinimų buvo pristatyta naujai sutvarkyta Žaidimų ir poilsio erdvė, dažais kvepianti Ugdymo karjerai klasė bei iškilmingai atidarytas Sensorinis kambarys. Kaip ir buvo tikėtasi, didžiausią susidomėjimą ir įspūdį visiems paliko naujai įkurtas Sensorinis kambarys, kuriame renginio dalyviai galėjo išbandyti šviesos pluoštų terapiją, įvairius sensorinius žaidimus, sūpynes. Patalpoje visų dėmesį prikaustė interaktyvios grindys, išmanūs žaidimai, burbulų sienelės, fizioterapiniams pratimams naudojami specialūs kamuoliai, masažuokliai, edukaciniai žaislai. Norintys galėjo patogiai įsitaisyti minkštuose sėdmaišiuose ar tylos terapijai skirtame fotelyje, pasisupti minkštose sūpynėse, išbandyti tylos palapinę. Džiaugdamasis įvykdytais projektais mokyklos direktorius Sigitas Petrikas teigė, jog mokyklos bendruomenė savo mokiniams nori suteikti kuo įdomesnį ir kokybiškesnį ugdymą, stengiamasi sukurti tokias erdves, kuriose mokiniai galėtų ne tik pažaisti, bet ir pailsėti, nusiraminti, atsipalaiduoti. Nuoširdžiai dėkojame visiems už buvimą kartu, sveikinimo žodžius, palaikymą ir dovanas.