Skelbimai, kvietimai

Atvirų durų diena VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokykloje

Maloniai kviečiame mokyklos moksleivius atvykti į atvirų durų dieną „Profesijų labirintas“, kuri vyks š. m. balandžio 28 d. VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokykloje. Renginio pradžia 10 val.

Norinčius dalyvauti atvirų durų renginiuose kviečiame registruotis iki balandžio 27 dienos.

VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokykla

Sodžiaus g. 1C, Kretingsodžio k., 97100 Kretingos r.

el.p.: projektai@kretvm.lt | www.ktvm.kretinga.lm.lt

tel.: +370 623 28273

Atvirų_durų_diena_VšĮ KTVM-1

Klaipėdos miesto savivaldybė drauge su aukštosiomis ir profesinėmis Klaipėdos mokyklomis jau antrus metus iš eilės susivienys bendram renginiui „Klaipėda – jaunimo uostas. STUDIJŲ REGATA’17“, kurio tikslas – pakviesti Vakarų Lietuvos moksleivius mokytis, studijuoti, siekti karjeros ir kurti savo gyvenimą vieninteliame Lietuvos uostamiestyje – Klaipėdoje. Renginio globėjas – miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Renginys vyks 2017 m. kovo 3 dieną Kultūros fabrike. Nuo 10 iki 17 val. skirtingose erdvėse bus pristatomos įvairios veiklos. Visos mugės metu moksleivių lauks savo stendus čia įkūrusios 6 aukštosios ir 6 profesinės mokyklos! Būsimieji studentai tiesiogiai bendraudami su aukštųjų ir profesinių mokyklų atstovais galės gauti visą aktualią informaciją apie studijas ir priėmimą. Kultūros fabriko erdvėse vyks įvairios dirbtuvės ir užsiėmimai su tarnybiniais kinologų šunimis, bus vedamos makiažo pamokos, vyks žurnalistikos. Mokytojams seminarą ves žurnalo „Reitingai“ vyr. redaktorius Gintaras Sarafinas.

Naujienų ieškokite „Facebook“ paskyroje.
„Klaipėda – jaunimo uostas. STUDIJŲ REGATA’17“ – jauno žmogaus sėkminga pradžia. Lauksime tavęs!

Klaipėdos Technologijų mokymo centras

Maloniai kviečiame 2017 m. vasario 6–10 dienomis apsilankyti Klaipėdos technologijų mokymo centro Atvirų durų „Profesijų savaitė“ renginiuose.

Norinčius dalyvauti Atvirų durų renginiuose kviečiame registruotis: tel.: (8 46) 410 796, (8 46) 313 682,

el. p.: ugdymas@ktmc.lt, sekretorius@ktmc.lt