Mažieji svečiai iš lopšelio-darželio „Žilvitis“

Spalio 25 dieną mūsų mokykloje lankėsi Mažeikių lopšelio-darželio „Žilvitis“ priešmokyklinių grupių vaikai. Atvykę mūsų mažieji bičiuliai susipažino su mokykla, jos erdvėmis, visi turėjo galimybę pasėdėti mokykliniame suole ir pasijusti tikru mokinuku. Vėliau vaikai buvo pakviesti į moliūgų skaptavimo dirbtuves. Čia ne tik išgirdo pasakojimą apie šviečiančius moliūgų žibintus, bet ir patys pabandė iš įvairių pūstažandžių sukurti žaismingus ir jaukius žibintus. Raginti mažųjų tikrai nereikėjo, drąsiausieji čiupo įrankius, atsiraitojo rankoves ir skobė, pjaustė, gremžė moliūgus, kiti ant jų piešė šypsenas. Po tokio kruopštaus ir atsakingo darbo visų laukė dovanėlės. Džiaugiamės, jog mažiesiems svečiams mūsų mokykloje patiko ir su nekantrumu lauksime jų sugrįžtant.