Visuotinė atvirų durų diena ,,Šok į tėvų klumpes“

Birželio 5 d. Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla prisijungė prie iniciatyvos ,,Šok į tėvų klumpes“, kurios metu mokiniai turėjo galimybę artimiau susipažinti su tėvų, senelių ar artimųjų profesijomis ir karjeros galimybėmis.

5-6 klasių mokiniai lankėsi UAB „Roshen“ konditerijos įmonėje Klaipėdoje. Mokiniai susipažino su fabriko istorija, konditerinių gaminių gamyba bei produktais. Mokiniai turėjo puikią galimybę trumpam tapti konditeriais ir  pasigaminti savo rankomis karamelines gėlytes. Vaikai patyrė daug gerų emocijų.

7a klasės mokiniai svečiavosi VšĮ Šiaulių DRMC Mažeikių padalinyje ir susipažino su įvairiomis profesijomis.

8a klasės mokiniai lankėsi Mažeikių MTKC. Vadovė mokytoja Asta Svirušienė pakvietė susipažinti su dirbtinio intelekto kūrėjo profesija. Aštuntokai entuziastingai kūrė lenktynines mašinėles, pavertė jas į judantį robotą. Vyko įsimintinos įnirtingos varžybos.