Seminaras mokinių asmenybės brandumui

Mokyklos socialinės  pedagogės iniciatyva  vasario 1 dieną į mokyklą buvo pakviestas lektorius Vaidas Arvasevičius.
Lektorius žiniasklaidoje įvardijamas ne tik kaip šeimos santykių konsultantas, bet ir kaip sertifikuotas kūno psichoterapeutas, karjeros konsultantas, trijų vaikų tėtis, vedų filosofijos bei šiuolaikinės psichologijos žinovas. V. Arvasevičius taip pat yra Jeet Kune Do  kovos menų treneris, šios kovos meno filosofijos ir principų mokęsis Amerikoje pas Briuce Lee mokinius.
Įspūdingas mokyklos svečias kartu su mokiniais seminaro dalyviais diskutavo apie amžinus ir tikrus dalykus, harmoningo gyvenimo dėsnius, aktualias nūdienos problemas, jų sprendimo būdus. Taip pat buvo aptarta savigarbos, savivertės reikšmė žmogaus gyvenime,  necenzūrinių žodžių vartojimo tiesioginė žala tam, kuris juos taria, teisingų sprendimų pasirinkimo būtinybė, galimybė išvengti patyčių.
Lektorius mielai atsakė į visus mokyklos mokinių užduotus klausimus, asmeniškai bendravo su to panorusiais mokiniais.