Popietė „Aš tikrai myliu Lietuvą“

Šiandien mūsų mokykloje svečiavosi Vyturio pradinės mokyklos ketvirtų klasių mokinukai su savo mokytojomis. Jie kartu su mūsų penktokais dalyvavo popietėje. Pagal emblemų spalvas vaikai pasiskirstė į 6 komandas (dalyvių skaičius buvo apie 80). Renginį eilėmis apie Lietuvą pradėjo 7a klasės mokinė Irma Bukauskaitė. Ji ir dešimtokas Karolis Petrauskas buvo popietės vedantieji. Mažiesiems mūsų bičiuliams teko atlikti daug ir įvairių užduočių: ekrane pažinti Lietuvai nusipelniusius žmones, įvardinti mokyklos muziejaus eksponatus, pirmo aukšto foje rastus paslėptus lobius, išspręsti kryžiažodį, gautą tekstą pačiam ,,išversti“ į žemaičių kalbą, išbandyti jėgas judriame žaidime „Istorinė asmenybė ir šiandienos žymūs Lietuvos žmonės“, žinias apie gimtojo krašto istoriją, jos gamtą patikrino „Blic“ užduotis. Vaikai stebino savo aktyvumu, noru viską gerai atlikti. Renginį Justino Marcinkevičiaus eilėmis užbaigė 8b klasės mokinė Greta Intaitė. Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, saldžiomis dovanėlėmis, o aktyviausi – specialiais prizais. Laikinai einanti direktorės pareigas Virginija Tupikaitė – Jasutienė padėkojo dalyviams ir organizatoriams. Garsūs dalyvių ,,Ačiū, ačiū“ nudžiugino renginio organizatorius – gamtos ir socialinių mokslų mokytojus. Pastarieji nuoširdžiai dėkoja dailės mokytojai Elenai Mikuskienei, skaityklos darbuotojai Eglei Jokubauskienei, vedantiesiems, pagalbininkėms Erikai ir Gabrielei, Ignui už ekraną, dešimtokams berniukams už salę. Tikimės, kad renginys taps tradicinis.

Chemijos mokytoja metodininkė Audronė Čekytė