Mokiniai susipažino su fotografo ir bibliotekininko profesija

Sausio 9 d. 5a ir 6a klasių mokiniai lankėsi Mažeikių r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje, kur susipažino su fotografo ir bibliotekininko profesija.
Iš pradžių aplankė Latvijos fotografo Ivaro Freimanio fotografijų parodą „Pasivaikščiojimas paukščių ir žvėrių pasaulyje“, kur didžiulį įspūdį paliko originalios nuotraukos su natūralioje gamtoje nufotografuotais žvėreliais: didingais briedžiais, usūrinių šunų šeimyna, gražuole lape, keliu einančiu vilku, pūstauodege vovere, net katinu, įsikandusiu pagautą paukščiuką, ir t.t. Mokiniams teko pabendrauti ir su pačiu fotografu , pasidomėti jo darbu ir kaip padaryti tokias tikroviškas fotografijas. Taip pat įsimintina tapo viktorina apie gyvūnus, kurios metu už teisingus atsakymus gavo saldainių.
Po to bibliotekos darbuotojos aprodė visus bibliotekos skyrius, kuriuos vaikai pavadino knygų kambarėliais su daug įdomių knygų, ypač mokinius sudomino senovinės knygos, taip pat knygos akliesiems, parašytos Brailio raštu. Bibliotekininkės papasakojo ir apie savo profesiją. Visi buvo smalsūs, uždavinėjo klausimus.
Mokiniai grįžo pilni neišdildomų įspūdžių.