Madų šou „Aš – ekodizaineris“

Balandžio 28 dieną įvyko baigiamasis Žemės dienų renginys – madų šou ,,Aš – ekodizaineris“. Salė pasipuošusi laukė jaunųjų dizainerių ir jų modelių. Renginio pradžioje buvo prisiminta spalvų savaitė (apdovanota spalvingiausia dalyvė – 7a klasės mokinė Verena Kazragytė), vandens diena, popietė ,,Aš tikrai myliu Lietuvą“. Didelis ačiū už puikius plakatus ištartas 10b klasės mokinei Vizgaudytei Kordelijai. Padėkos raštai įteikti 5-10 klasių mokiniams už dalyvavimą įvairiuose gamtos konkursuose, olimpiadose. Prieš pat ekologiškų modelių demonstravimą gausiai susirinkę žiūrovai galėjo atsakyti į klausimus, susijusius su mus supančia aplinka, jos išsaugojimu. Žinovai sulaukė prizų su mūsų miesto simbolika. Ir štai kilimu po vieną žengia modeliai: ,,Pavasarinė mergaitė“, ,,Lietus“, ,,Laikraštukė“, ,,Ekologiškas drugelis“ ir kiti. Žiūrovai negaili aplodismentų visiems 16 modelių. Aktyviausi dizaineriai yra šeštokai. Komisija visus dalyvius apdovanoja padėkos raštais. Skelbiamos nugalėtojos: 1 vieta Deimantė Janušaitė 9a kl., 2 vieta Monika Milinkytė 9b kl., Martyna Švaistytė 8b kl., 3 vieta Rugilė Ubartaitė 5a kl., Milda Baldauskaitė 6b kl., Austėja Litvinaitė 6b kl. Mergaitėms įteikiamos ekologiškos dovanėlės. Nuoširdžiai dėkojam dalyviams. Renginį organizavo technologijų bei gamtos ir socialinių mokslų metodinės grupės.