Pasaulinė Molekulės diena

Jau penktą kartą mūsų mokykloje švenčiama Pasaulinė Molekulės diena. Mokyklos erdvės pasipuošė moksleivių darbais: piešiniais, stendiniais projektais, molekulių modeliais. Savo išradingumą, kūrybiškumą parodė 8-10 klasių mokiniai. Pirmo aukšto foje visus pasitiko Molekulių medis. Ant jo šakų linksmai šypsojosi molekulės, kurios nuteikė puikiai dienai. Antram aukšte galima susipažinti su Molekulės dienos šventimo tradicijom, pamatyti nuotraukose užfiksuotas akimirkas. Po 5 pamokų įvyko jau tradiciniu tapęs Molekulių lygos turnyras. Jame dalyvavo 24 mokiniai iš 7-9 klasių. Pergalę šventė Skirmantė Stasiulytė ir Martynas Bucius (8a kl.). Dalyviai ir prizininkai buvo apdovanoti „saldžiom molekulėm“, padėkos raštais, atminimo dovanėlėm. Dėkojam dalyviams ir gamtos mokslų mokytojoms: A. Čekytei, A. Jokšienei, I. Stripeikytei. Šventė baigėsi, o draugystė su molekulėm – tęsiasi.